Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

poniedziałek, 14 lutego 2011

Masaż na walentynki

Dziś Święto Zakochanych czyli popularne Walentynki. Okażmy swoje uczucia fundując drugiej „połówce” niesamowitą przyjemność, którą będzie wspominała z uśmiechem na twarzy. O czym mowa? Oczywiście o relaksującym masażu.


Masaż(er) ręczny
 
Najlepiej, gdy samemu wykażemy się zdolnościami manualnymi i osobiście wykonamy masaż ukochanej osobie. Organizując domową sesję masażu pamiętajmy o zapewnieniu romantycznej atmosfery. Rozświetlmy pokój świecami zapachowymi i włączmy ulubiona muzykę, by cicho umilała nam sesję relaksacyjną. Jeśli jednak nie czujemy się na siłach, by samemu wykonać masaż możemy podeprzeć się urządzeniem do masażu. Warto wybrać sprzęt najwyższej klasy, który oparty jest na sprawdzonej technologii. Najlepszy do tego będzie masażer ręczny PA-MH, który przyjemnie opukuje mięśnie i rozgrzewa je. W zestawie znajdują się bowiem 4 wymienne końcówki: miękkie, o średniej twardości, twarde i do nagrzewania.Masujący gadżet

Pozostając w strefie relaksacji możemy wybrać inny rodzaj prezentu – gadżet masujący PM-30BX. Są to urządzenia o nowoczesnym wyglądzie i sprawdzonej funkcjonalności. Ciekawy design, przypominający kształtem statki kosmiczne z „Gwiezdnych Wojen”, szeroka gama kolorów i estetyczne opakowanie sprawiają, że mini masażer idealnie nadaje się na prezent. Dodatkowo jego poręczny kształt i niewielkie rozmiary pozwalają nosić go ze sobą i korzystać z masażu zawsze, gdy będziemy tego chcieli. To doskonały prezent dla mężczyzn, którzy lubują się w nowinkach technologicznych i gadżetach elektronicznych, oraz dla miłośniczek masażu, bowiem urządzenie można bez problemu wrzucić do torebki i zabrać wszędzie ze sobą.Walentynki już dziś, ale nie powinna być to jedyna okazja, by okazywać uczucia i zaangażowanie ukochanej osobie. Stosując się do niektórych z powyższych rad będziemy mogli codziennie ofiarować naszemu partnerowi chwilę przyjemności. 


Produkty:


Masażer Ręczny PA-MH

Siła masażu opukującego w jednym urządzeniu

 • Lekkie wzornictwo
 • Łatwość trzymania i użytkowania
 • Skuteczny masaż tkanek
 • Kojące ciepło
 • Regulacja intensywności masowania (2 poziomy)
 • Opukiwanie zapewnia głęboki masaż tkanek
 • 4 wymienne zestawy końcówek: miękkie, o średniej twardości, twarde i do nagrzewaniaMini masażer PM-30BX

Bajecznie zabawny i przyjemnie skuteczny aparat do masażu


 • Komfortowe żelowe głowice masujące
 • dostatecznie mały by zabrać go wszędzie ze sobą
 • Zasilany bateriami (3 baterie "AAA" w zestawie)
 • 4 metaliczne kolory: róż, zieleń, fiolet, turkus 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz