Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

poniedziałek, 21 lutego 2011

V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu

Zawód aktora wymaga wielu talentów i umiejętności, ponieważ nigdy nie wiadomo co może okazać się przydatne do roli. Dlatego Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu cieszą się co roku dużą popularnością.

V Mistrzostwa Aktorów w Pływaniu


W niedzielę, 20 lutego przekonaliśmy się, kto z polskich aktorek i aktorów zasłużył na miano najlepszego pływaka. Tegoroczna atmosfera była gorąca, a uczestnikom nie zabrakło ducha rywalizacji.  

Atmosfera była gorąca

W mistrzostwach wzięło udział wielu polskich artystów, którzy stanęli do walki w kilku kategoriach: od klasycznej żabki po sztafetę. Zawody dzielone były także ze względu na płeć i wiek startujących. 

Start aktorów w starszej kategorii wiekowej

Ducha rywalizacji nie zabrakło

W starszej grupie wiekowej zwyciężył Krzysztof Hanke, czyli serialowy Bercik ze „Świętej wojny”, a w kategorii pań najlepsza okazała się Sylwia Wysocka (Barbara Wojciechowska z "Plebanii"). 

Zwycięstwo Krzysztof Hanke

Zwycięzcy poszczególnych kategorii


Zwycięzcy poszczególnych kategorii

Zwycięzcy poszczególnych kategorii

Zwycięzcy poszczególnych kategorii

Uznanie organizatorów zdobył także Tomasz Stockinger, znany z serialu „Klan”. 

Tomasz Stockinger z matą HoMedics
Bezkonkurencyjny wśród młodszych aktorów okazał się Piotr Duda. Po raz kolejny zdobył tytuł Mistrza, pokonując rywali we wszystkich 6 kategoriach. 

Mistrz Aktorów w Pływaniu - Piotr Duda

Tytuł mistrzyni zdobyła natomiast Justyna Sieniawska. Zwycięzcy poszczególnych kategorii zostali obdarowani urządzeniami do masażu i relaksacji, ufundowanymi przez głównego sponsora nagród, firmę HoMedics Polska. 

Mistrzyni Aktorów w Pływaniu - Justyna Sieniawska

Główną nagrodą był najnowszy model maty masującej CBS-1000, dzięki której mistrzowie mogli zrelaksować się po wyczerpujących zawodach. Pamiątkowe puchary dla Mistrza i Mistrzyni Aktorów w Pływaniu wręczyła prezydent Warszawy – Hanna Gronkiewicz-Waltz

Wszystkim dopisywał humor ;-)

Prezydent Warszawy z Mistrzami

Bardzo cieszę się z kolejnej wygranej na mistrzostwach – mówi Piotr Duda, aktor znany m.in. z serialu „Apetyt na życie”. – Jest to dla mnie czysta przyjemność i dobra zabawa

Mistrzostwa to świetna zabawa

Zawody poprowadził znany prezenter sportowy Dariusz Szpakowski, dzięki któremu atmosfera była iście mistrzowska. 

Jury Mistrzostw stanowili sędziowie z Polskiego Związku Pływackiego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz