Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

piątek, 4 lutego 2011

Przepis na długowieczność


"Forever young, I want to be forever young
Do you really want to live forever? Forever and ever"

Śpiewał kiedyś zespól Alphaville. 
Ludzie od zawsze szukają receptur na przedłużenie młodości i sposobów na długowieczność. Radzimy jak m.in. dzięki produktom marki HoMedics, utrzymać ciało i umysł w dobrej kondycji przez długie lata.

Dieta nieśmiertelnych

Kluczowym składnikiem dla osiągnięcia długowieczności jest dieta. Powinniśmy spożywać produkty o dużej wartości odżywczej, bogate w witaminy i minerały, za to ubogie w kalorie, m.in.: świeże warzywa oraz ryby. Pomocna w diecie będzie niewątpliwie waga kuchenna Salter 1406, dzięki której precyzyjnie zmierzymy składniki lub porcje oraz zbadamy najważniejsze wartości odżywcze w pożywieniu (tłuszcz, sól, cholesterol, węglowodany, błonnik, białko i kalorie).
Waga kuchenna Salter 1406
Waga dokładnie waży wartości odżywcze w jedzeniu

Przyjemności na długie lata

Aby dłużej zachować sprawność umysłu, a w konsekwencji cieszyć się dobrą kondycją, powinniśmy stymulować nasz mózg poprzez trening pamięciowy oraz pozytywne bodźce i drobne przyjemności, nie zapominając o odpoczynku. Po zdrowej kolacji i chwili z krzyżówką warto oddać się relaksowi i zafundować sobie masaż. Maty masującej z masażem szwedzkim QRM 409 czy masażera do stóp FM-TS z podgrzewaniem możemy używać w domu kiedy tylko będziemy czuli taką potrzebę. Dzięki urządzeniom masującym pozbędziemy się bólów mięśni i stawów, poczujemy się wypoczęci i w lepszym nastroju. Tak zadbane ciało i umysł będą nam służyć w najlepszej kondycji przed długie lata.

Mata z masażem szwedzkim QRM 409
Domowy relaks na macie


Masażer do stóp z podgrzewaniem FM-TS
Masażer masuje strefy refleksyjne na stopach


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz