Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

czwartek, 31 marca 2011

Niezawodne sposoby na wiosenny relaks

Wymarzony relaks dla nóg sportowca
Czas już obudzić swoje ciało z zimowego snu. Sport, relaksująca kąpiel i masaż to niezawodne sposoby regeneracji naszego organizmu po długiej zimie. Aby powitać wiosnę w pełni sił, należy rozruszać zastałe stawy i mięśnie. Najlepszym sposobem jest aktywność fizyczna. Można zacząć od spacerów, które dostarczą codziennej dawki energii i tlenu. Dla odważniejszych i bardziej zdeterminowanych polecamy sporty wymagające wzmożonego wysiłku: jazda na rowerze, bieganie lub wspinaczka. Po takim treningu zalecany jest relaks i zadbanie o odnowę organizmu. Domowe SPA i delikatny masaż rozluźni zastałe stawy, zrelaksuje ciało i zniweluje napięcie. Absolutnie najważniejszym powodem dla stosowania takich praktyk jest poprawa samopoczucia i niczym niezastąpiony błogi relaks. Do dzieła!


 
Masaże zlikwiduje pojedyncze ogniska bólu

Zasłużony odpoczynek po treningu. Domowe SPA z matą masującą


Wiosenna terapia wysiłkiem i masażem w ramach przygotowań do pierwszego słonecznego i ciepłego weekendu - z nadzieją, że pogoda nie spłata figla...;)

WIOSENNY RELAKS Z HOMEDICS


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz