Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

poniedziałek, 21 marca 2011

Witając wiosnę!

Promienie słońca i temperatura przekraczająca plus 10 stopni Celsjusza? Długoterminowa prognoza pogody, która cieszy bardziej niż kiedykolwiek? 

Już jest! Tak jest! To wiosna! :-)

Co zrobić, by sprostać wiosennym wymaganiom? 
Podpowiadamy: TRENING. RELAKSACJA. PIELĘGNACJA

Coś na zastałe stawy...
WANIENKA PARAFINOWA
Aktywność fizyczna to najlepszy sposób na wzmocnienie organizmu po zimowym marazmie. Na początek można zacząć od spacerów, które dostarczą codziennej dawki energii i tlenu. Takie przygotowania do wzmożonej wiosennej aktywności pobudzą organizm i zapobiegną kontuzjom spowodowanym przetrenowaniem lub przeforsowaniem. Korzystne jest także poświęcenie czasu sobie samemu, poprzez masaż lub urządzenie domowego SPA. To rozluźni zastałe stawy, zrelaksuje ciało oraz zniweluje napięcie i poprawi samopoczucie.

bolące plecy...

Masaż po zimie? Czemu nie?! Najlepiej zacząć od rozluźniającej kąpieli z dodatkiem pachnącego olejku przy relaksującej muzyce. To tylko preludium do późniejszych zabiegów regenerująco-pielęgnujących. Dodatkowy relaks zapewni nam masaż szwedzki - jedna z najpopularniejszych i najskuteczniejszych form poprawy samopoczucia. Szczególnie polecany jest on osobom trwale przemęczonym. Brak aktywności w okresie zimowym sprawia, że większość Polaków uskarża się na bóle pleców. Takie odprężające wieczory poświęcone dobrej lekturze i masażowi służą ogólnej kondycji psychofizycznej ciała.

MASAŻER ANTYCELLULITOWY


...i skórkę pomarańczową
Zimowe obniżenie aktywności fizycznej sprzyja odkładaniu się tkanki tłuszczowej, co z kolei może prowadzić do powstania wroga publicznego numer jeden wszystkich kobiet – cellulitu. Zwalczyć go można, wykorzystując mix tendencji zdrowego życia: od częstszego ruchu, zmianę sposobu żywienia, po stosowanie zabiegów pielęgnacyjnych. Sprzymierzeńcem w tej walce będzie masażer antycellulitowy z podgrzewaniem MT-PA. Do walki z cellulitem niezbędny jest bardzo głęboki i intensywny masaż tkanek, który pobudzi krążenie i wygładzi skórkę pomarańczową.

To jedynie kilka propozycji na relaksujący wieczór w domowym SPA. Ważne jest jednak, aby dostosowywać je do swoich potrzeb i pamiętać, że tylko kompleksowa pielęgnacja ciała utrzyma je w dobrej kondycji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz