Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

sobota, 1 stycznia 2011

Promocja na masaż

W trosce o nasze zdrowie i dobre samopoczucie HoMedics przygotował specjalną ofertę promocyjną!

Przy zakupie maty Shiatsu RMM-300 masującej na leżąco otrzymujemy matę samochodową TRC-100 gratis! To doskonały zestaw gwarantujący kompleksowy masaż w domu i podróży. Sprezentuj go sobie lub najbliższym, by korzystać z dobrodziejstw masażu przez cały rok. Ważne by nie przegapić takiej okazji, ponieważ ilość sztuk w pakiecie jest ograniczona. 
PRODUKTY:


Mata masująca RMM-300 to model maty masującej na leżąco. Posiada opcje masażu Shiatsu i rolującego oraz podgrzewanie. Korzystając z tej maty, nie wychodząc z domu, poczujemy się jak na sesji u profesjonalnego masażysty. Po takim masażu jesteśmy zrelaksowani i pełni energii, ponieważ niweluje on skutki napięcia i stresu. Dzięki wyjątkowemu wzornictwu i ergonomicznemu kształtowi, mata będzie subtelnie komponować się w naszym mieszkaniu. Jest łatwa w transporcie, dlatego bez problemu można ją przenosić w dowolne miejsce.

Mata samochodowa TRC-100 to urządzenie specjalnie zaprojektowane do użytkowania w pojazdach. Opatentowany system pasków mocujących, dopasowanych do każdego siedzenia, zapewnia stabilność maty i zapobiega jej przesuwaniu. Mata wykonuje masaż wibracyjny pleców, posiada także opcję podgrzewania oraz chłodzenia. Nadaje się na długie podróże. Można używać jej także w domu lub pracy, ponieważ posiada zarówno zasilacz samochodowy jak i domowy. Jest to nowoczesne, eleganckie urządzenie, które doskonale eliminuje skutki napięcia wywołane m.in.: długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji podczas podróży lub intensywną pracą przy komputerze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz