Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

poniedziałek, 10 stycznia 2011

Kosmiczne mini masażery

Masujące statki kosmiczne

To seria urządzeń do relaksacji marki HoMedics o wyjątkowo ciekawym designie i funkcjonalności. Ich wzornictwo przywodzi na myśl skojarzenia z bohaterami Gwiezdnych Wojen, np. z R2D2 czy  droidem octuptarra, kształtem przypominającym trójnogą ośmiornicę (PM-30BX). Masażery nie mają jednak bojowego zastosowania. Są to proste urządzenia do relaksacji, a wykonany nimi masaż skutecznie łagodzi napięcie mięśni praktycznie każdej części ciała - od szyi i karku po łydki.
Spodobają się zarówno tym, którzy gustują w ciekawostkach technicznych, jak i osobom ceniącym walory estetyczne. Dostępne są bowiem w kilku kolorach (np. czerwony, zielony, niebieski). Niektóre modele (np. PM-35BX) posiadają dodatkowo opcję podświetlenia, co uatrakcyjnia gadżet. W każdym zestawie załączone są baterie, dlatego możemy się nim cieszyć tuż po rozpakowaniu.

Jeż do masażu

Jeż może być idealnym urządzeniem do masażu stóp jedynie w przypadku, gdy jego zaokrąglone kolce wibrują. Taki stwor mógłby zamieszkiwać bajeczną planetę Naboo, która w Gwiezdnych Wojnach charakteryzowała się bogatą fauną i florą. W realnym świecie istnieje mini masażer FM-SPOT o takich właściwościach. Wibruje w momencie, gdy przyłożymy go do określonej partii ciała. Najlepiej sprawdza się do masażu stóp, ponieważ możemy z niego korzystać siedząc wygodnie w fotelu, oglądając jednocześnie swoją ulubioną cześć kosmicznej sagi.Taki mini masażer jest czymś więcej niż urządzenie do relaksacji. Stanowi on połączenie praktyczności, pomysłowości i wyjątkowego wzornictwa. To doskonała inspiracja na oryginalny prezent dla siebie i najbliższych.


Masażer PM-35BX

Kolory dostępne dla modeli PM-30BX


PM-HCM z funkcją chłodzenia i podgrzewania
Masażer PM-30BX

PM-QUAD
Mini masażery mają stylowe opakowania
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz