Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

środa, 19 stycznia 2011

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Co możemy im podarować od siebie? Przede wszystkim troskę, pomoc i zaangażowanie. Zadbajmy także o drobne przyjemności, które mogą umilić im codzienność.
 
Relaks na co dzień

Z myślą o zdrowiu i dobrym samopoczuciu warto podarować babci i dziadkowi urządzenie do masażu i relaksacji. Ciekawym pomysłem będzie poduszka masująca HoMedics SP-39, wykonana z miękkiego pluszu. Poza miękką i przyjemną w dotyku powierzchnią, posiada opcję masażu uciskowego (shiatsu), masaż wibracyjny oraz podgrzewanie, co razem daje efekt masażu 3D. Dzięki długiemu czterometrowemu kablowi można podłączyć poduszkę praktycznie wszędzie, a małe rozmiary pozwolą zabrać ją ze sobą w każdą podróż. Redukuje bóle stawów i przykurcze mięśni oraz przyjemnie rozgrzewa. Nadaje się do masażu każdej części ciała. Taki upominek na pewno przyda się w domu każdego seniora.
Elegancka biżuteria terapeutyczna

Dla Babci doskonałym prezentem będzie niewątpliwie elegancka biżuteria, która... leczy.  Takie właściwości ma bransoleta magnetyczna HoMedics. Wykonana z nierdzewnej stali, zakończona dwoma pozłacanymi kulkami, w których ukryty jest. Regularne noszenie bransolety magnetycznej pomaga regulować bioelektromagnetyczną równowagę organizmu oraz psychofizyczny biorytm.

Nowoczesny gadżet

Prezent na dzień dziadka i babci wcale nie musi być tradycyjny. Dlaczego więc nie zaoferować im chwili relaksu w nowoczesnym stylu? Podarujmy im mini masażer RC-QUAD. Jest to poręczne urządzenie relaksujące z wbudowanym akumulatorem. Nie potrzebuje baterii i można go wszędzie zabrać ze sobą. Pomaga zmniejszyć napięcie i skurcze. Jest eleganckim  i stylowym produktem, dlatego możemy być spokojni, że trafimy w gusta obdarowanego.
Myśląc o prezentach dla dziadków możemy wybrać praktyczny przedmiot, który podczas codziennego użytkowania będzie o nas przypominał lub drobiazg, który udekoruje ich mieszkanie. Tak naprawę jednak najbardziej liczy się nasza miłość i pamięć.


PRODUKTY:

Poduszka masująca SP-39

Bransoleta Magnetyczna 
MB-S1 - rozm. S/M i MB-S2 - rozm. L/XL


 Mini masażer RC-QUAD


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz