Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

środa, 5 stycznia 2011

Domowe SPA

Jutro jest dzień wolny od pracy. Warto wykorzystać go tylko dla siebie. Firma HoMedics, światowy lider w dzianinie zdrowia i wellness, oferuje szeroką gamę produktów, dzięki którym z łatwością stworzymy własne, domowe SPA.


Pielęgnacja dłoni

W naszym domowym salonie piękności nie może zabraknąć sposobów na ochronę dłoni. W zimie są one wyjątkowo narażone na podrażnienia. Negatywnie wpływa na nie także codzienny kontakt z detergentami. Skutecznym sposobem na piękny wygląd dłoni jest kąpiel w wosku parafinowym. Zabieg pielęgnacyjny rąk możemy wykonywać regularnie dzięki wanience parafinowej PAR-100. Dzięki zabiegowi z parafiny skóra na dłoniach staje się elastyczna, gładsza i nabiera pięknego wyglądu. Kąpiel regeneruje zniszczoną skórę dłoni i wzmacnia paznokcie.
Do wanienki dołączany jest pełen pakiet do kompleksowego wykonania zabiegu. W zestawie znajdują się trzy opakowania (ok. 1,5 kg) hypoalergicznej, bezzapachowej i bezbarwnej parafiny oraz 30 plastikowych woreczków. Spełniają one rolę ochronnych rękawiczek, które nakładamy na dłonie po wyjęciu z wanienki. Urządzenie jest bezpieczne w użyciu, ponieważ zachowuje odpowiednią temperaturę powierzchni wanienki. Samodzielnie można regulować temperaturę za pomocą pokrętła do regulacji temperatury.


Pielęgnacja stóp

Dla tych, którzy doceniają właściwości masażu stóp oraz chcą zadbać o ich piękny wygląd, marka HoMedics oferuje hydromasażer HL-200 z elektrycznym zestawem pedicure. To urządzenie szczególnie nadaje się do pielęgnacji pięt i paznokci.  Hydromasażer posiada aż pięć rotacyjnych zdejmowanych nakładek pielęgnacyjnych, m.in.: pumeks gruboziarnisty i drobnoziarnisty – wygładzający oraz szczoteczkę i polerkę do paznokci. Łatwe w użyciu i poręczne urządzenie dodatkowo zrelaksuje zmęczone stopy. Nie może go zabraknąć w naszym osobistym SPA.Masaż antycellulitowy

Połączeniem relaksującego masażu i właściwości pielęgnacyjnych jest masażer antycellulitowy z podgrzewaniem MT-PA. To podstawa kuracji ujędrniającej. Masaż nim wykonywany jest bardzo intensywny i głęboki. Do jego zalet należy przede wszystkim bardzo głęboki masaż tkanek pomagający wygładzić miejsca podatne na cellulit. Intensywne drgania, jakie emituje to urządzenie, dodatkowo pomagają rozmasować i zrelaksować miejsca narażone na nadwyrężenie. Jest łatwy w obsłudze: lekki i dopasowany do użytku za pomocą tylko jednej dłoni. Z jego pomocą pozbędziemy się cellulitu. Przy okazji rozmasujemy wybraną partie mięśni, ponieważ masażer posiada w zestawie trzy wymienne główki masujące: zaokrągloną, okrągła miękka i okrągła do masażu z podgrzewaniem.
To tylko kilka pomysłów na zabiegi relaksacyjne, które możemy przeprowadzić w domu z myślą o poprawie naszej kondycji fizycznej i psychicznej. Więcej informacji na www.homedics.plPRODUKTY:
Wanienka Parafinowa PAR-100
Wanienka oferuje zestaw do kąpieli parafinowej

Hydromasażer z pedicure HL-200
Hydromasażer dzięki poręcznej rączce jest łatwy w transporcie


Hydromasażer ma 5 wymiennych końcówek do pedicure
Zestaw do pedicure

Masażer antycellulitowy MT-PA
Masażer antycellulitowy jest lekki i łatwy w obsłudzeBrak komentarzy:

Prześlij komentarz