Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

piątek, 7 stycznia 2011

Kompleksowy masaż w domowym zaciszu

Zimą zmienia się nasz tryb życia. Niechętnie wychodzimy z domu, ograniczając kontakt ze światem zewnętrznym. Wolimy zostać w ciepłych kapciach niż marznąć na dworze. Dobrze wykorzystać ten czas i długie wieczory, by nie dać się zimowej chandrze. Proponujemy relaksacyjny masaż, ponieważ ma on wiele zalet. To sprawdzony środek w walce z dolegliwościami spowodowanymi napięciem mięśniowym i stresem. Poprawia samopoczucie, odpręża i usprawnia przepływ energii w organizmie. Wzmacnia odporność fizyczną i psychiczną. W zimowe wieczory możemy zasiąść spokojnie w fotelu i wykonać relaksującą sesję za pomocą maty masującej.

 
Do kompleksowego masażu pleców i ramion posłuży nam mata masująca SBM-600Działa trójwymiarowo: pierwsza płaszczyzna to masaż shiatsu lub rolujący (do wyboru), druga to masaż wibracyjny. Całość dopełnia podgrzewanie, które dostarcza kojącego ciepła i ułatwia odprężenie. W przypadku masażu shiatsu i masażu rolującego można ustawić rolki masujące tak, aby masować górną, dolną część lub plecy na całej ich długości, w zależności od potrzeb indywidualnego użytkownika. Można także zdecydować się na punktowy masaż shiatsu, gdyż istnieje możliwość zatrzymania rolek masujących na wybranej wysokości. Atutem tego modelu jest przede wszystkim opcja masażu karku. Mata posiada dodatkowo: system mocowania do fotela (zapobiegający przesuwani maty), pilota sterującego (ułatwiającego użytkowanie) oraz zintegrowaną torbę do transportu. 

Masaż Shiatsu, wibracyjny i podgrzewanie tworzą 3D

Mata masująca SBM-600
Miejsca masowane przez matęBrak komentarzy:

Prześlij komentarz