Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

piątek, 28 stycznia 2011

Sound Spa - na problemy ze wstawaniemZimowe poranki nie należą do najprzyjemniejszych. Chłód, szrówka za oknem, brak słońca nie nastrajają do wstawania z łóżka. Są jednak sposoby, by poranek zmienił się w jedną z najprzyjemniejszych pór dnia. Podstawą jest dobry budzik, który swoim dźwiękiem przyjemnie obudzi i od pierwszych chwil nastroi pozytywnie.  Prezentujemy SOUND SPA SS - 5500 czyli słoneczny poranek na co dzień.
  • Terapia dźwiękiem dzięki sześciu niepowtarzalnym odgłosom alarmu (np. las, ocean, letnia noc)Najprzyjemniej jest obudzić się przy delikatnych, naturalnych nutach jak szum lasu czy oceanu. Na tych odgłosach opiera się bowiem terapia dźwiękiem
  • Radio oraz minutnik z wyświetlaczem LCD
 

Urządzenie posiada tradycyjnie funkcję radia
  • Zegar cyfrowy z projektorem świetlnym na ścianę 

Poza wyjątkowymi alarmami posiada praktyczną funkcję wyświetlania godziny projektorem na ścianie. Zawsze będziemy wiedzieć, która jest godzina 

  • Efekt „wschodzącego słońca” czyli funkcja regulacji natężenia światła lampki nocnej.

Swoje działanie opiera na specjalnej technologii, która pozwala bezprzewodowo podłączyć alarm do nocnej lampki. Dzięki temu samodzielnie reguluje natężenie światłą i imitując tym samym blask wschodzącego słońca.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz