Tu znajdziesz informacje o produktach, porady dla użytkowników, zdjęcia oraz inne, przydatne materiały, aby poznać produkty HoMedics i stworzyć w domowym zaciszu własne centrum ZDROWIA, PIĘKNA i RELAKSU.

środa, 29 czerwca 2011

W tym Tygodniu stresowi mówimy NIE!!!

„Stres i choroby sezonowe w pracy – lepiej zapobiegać niż leczyć ”
 Tak nazywa się kampania , która ruszyła 1 Czerwca; skierowana do pracodawców i pracowników.  Organizatorem jest Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Jego głównym celem jest zmniejszenie stresu w miejscu pracy, a przede wszystkim zapobieganie mu. Prowadzenie zdrowego trybu życia ,oraz uświadamianie zarówno pracodawcom jak i pracownikom jak ważna jest różnego rodzaju profilaktyka .Przekonują zarówno jednych jak i drugich , że dzięki wzmocnieniu odporności organizmu pracownika i redukcji stresu, poza zmniejszoną absencja zyskują również na większej efektywności wykonywanej pracy.
Pracodawca, który weźmie udział w akcji, będzie mógł otrzymać jedyne w swoim rodzaju wyróżnienie poprzez umieszczenie jego nazwy w pierwszym tego typu rankingu w Polsce „Pracodawca dbający o zdrowie pracowników” .
Może i wasze firmy pokuszą się o wzięcie udziału w tej kampanii ?
Poniżej umieszczamy link do testu, którym możecie sprawdzić jak bardzo jesteście zestresowani. 
 
http://testy.nf.pl/Test/28/Wskaznik-stresu/?gclid=CMLx_6qp2akCFdAr3wodCls4Mg

5 komentarzy:

 1. http://www.wykop.pl/link/1344823/zerknales-wiec-popsules-czyli-reklamacja-u-homedics/

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasujecie negatywne komentarze klientow! Jak male dzieci z przedszkola. Gratuluje antyreklamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że nie wiecie jak budować zaufanie wśród klientów. Jak już kupił to można go olać, tak? Dobrze, że ktoś się sprzeciwił. Tak kończą firmy, które liczą się tylko z zyskami i słupkami sprzedaży. Po tej sprawie, aż mi głupio, że kupiłam kiedyś Wasz produkt.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tu wpis o stresie niżej o pięknych plecach a gdyby tak połączyć komentarz na te dwa tematy?:) polecam masaż relaksacyjny, który pomaga się zrelaksować. Polecam http://gabinetmasazu-warszawa.pl/oferta2/masaz-relaksacyjny najlepsi masażyści :)

  OdpowiedzUsuń